Nagrody

Każda firma jest dumna z otrzymanych nagród. My też. Nagrody są cennym zapewnieniem, że to co robimy spotyka się z uznaniem innych. Nie planujemy jednak spocząć na laurach. Wręcz przeciwnie, podwajamy nasze wysiłki, by codziennie być trochę lepszymi.

W 2015, Sivantos otrzymał nagrodę Edison Gold Award za inteligentne aparaty słuchowe binax, w kategorii “Rozwiązania poprawiające słyszenie”, w dziale Nauka/Medycyna. Nominowani oceniani byli przez ponad 3,000 doświadczonych managerów, dyrektorów oraz naukowców, którzy przy ocenie produktów brali pod uwagę pomysł, wykonanie oraz zastosowane i wpływ na branżę. Podążając za dziedzictwem Thomasa Edisona, “innowacja” jest głównym kryterium oceny i zwycięzcy są nagradzani za produkty czy usługi, które istotnie zmieniają życie człowieka.

W 2014 kampania “Audio Moments” naszych produktów Siemens otrzymała nagrodę COMPRIX Gold Award w kategorii Produkty Medyczne. Nagroda ta wyróżnia kampanie dotyczące ochrony zdrowia, którym udało się zintegrować skomplikowaną treść z kreatywnym pomysłem i skutecznie przekazać ją pacjentom. Na ponad 270 zgłoszeń do nagrody, nasza kampania okazała się najlepszą w kategorii.

W tym samym roku, nasze produkty pod marką Siemens zostały nominowane do Korea Master Brand Award 2014 w kategorii Aparaty Słuchowe. Korea Master Brands jest nagrodą, która starannie wybiera niezawodne marki poprzez ankietę konsumencką. Ta nagroda cieszy się powszechną opinią najbardziej niezależnej, właśnie dlatego, że to konsumenci typują marki przez wypełnianie
ankiety online.

W 2013 roku – drugi raz z rzędu – amerykański oddział Siemens został nominowany do CES Innovation and Design Engineering Honoree w kategorii Dostęp do technologii. The Consumer Electronics Show (CES) w Las Vegas, są jednymi z największych targów technologii i elektroniki na świecie. Zwycięskie produkty, zostały wybrane na podstawie ich innowacyjnych funkcjonalności, które ułatwiają użytkownikom użycie/stosowanie i dostępność. Inne cechy, brane pod uwagę to
zastosowane rozwiązania, design i porównanie do innych produktów, dostępnych na
rynku.

W tym samym roku Audio Service otrzymał nagrodę Red Dot Design Award za serię produktów Rixx G2. Tą międzynarodową nagrodą są nagradzane produkty o wyjątkowym designie. W 2013 roku Red Dot Design Award otrzymała ponad 16,000 zgłoszeń z 70 krajów, co czyni z tej nagrody największym konkursem w dziedzinie designu na świecie. Nagrody są przyznawane w trzech kategoriach: Product Design, Design Concept i Communication Design.

W 2013 otrzymaliśmy Dieline Package Design Award w kategorii “Technologia” za opakowania premium do aparatów słuchowych. Konkurs ten nagradza najlepsze opakowania produktów. Nasze opakowanie produktowe, służące jednocześnie jako futerał do przechowywania zarówno aparatów słuchowych, jak i akcesoriów, odzwierciedla jakościowe walory naszych urządzeń.

W 2012 roku, zdobyliśmy nagrodę German Future Prize(DeutscherZukunftspreis).Nagroda ta, jest największym, niemieckim uhonorowaniem w kategorii techonologia i innowacja. Wraz z Uniwersytetem w Oldenburgu, nasz zespół badawczy stworzył system binauralnego słyszenia, który pozwala dwóm aparatom wzajemnie się komunikować. Dzięki temu, uczyniliśmy milowy krok w kierunku przestrzennego słyszenia, co znacząco poprawia jakość życia osób z niedosłuchem.