O firmie

Od ponad 130 lat pomagamy osobom niedosłyszącym. Naszym celem jest tworzenie coraz lepszych produktów, aby jeszcze lepiej pomagać pacjentom z uszkodzeniami słuchu.

Spełniamy potrzeby pacjentów służąc wieloletnim doświadczeniem i naszą pasją do tworzenia innowacyjnych produktów.
W naszej ofercie znajdują się wielokrotnie nagradzane aparaty słuchowe i akcesoria – począwszy od wodoszczelnych aparatów słuchowych, przez binauralne systemy słyszenia, aż do akcesoriów łączących je bezprzewodowo z zewnętrznymi źródłami dźwięku. Wiele naszych produktów to rozwiązania pierwsze na świecie. Do naszych marek należą: Signia, Siemens, Audio Service oraz Rexton. Zaawansowane oprogramowanie, aplikacje na smartfony, czy urządzenia diagnostyczne są nieodłącznym elementem naszej szerokiej oferty produktowej.

Chcesz wiedzieć więcej?

Sivantos Sp. z o.o., z siedzibą w Poznaniu, to obecnie ponad 200 pracowników, których celem jest zapewnienie rozwiązań i usług najwyższej jakości w dziedzinie audiologii. Aparaty słuchowe oferowanych przez nas marek pozwalają na prowadzenie życia pełnego dźwięków, bez żadnych ograniczeń. Dostępne są one w gabinetach protetyki słuchu. Aby sprawdzić, gdzie są dostępne, kliknij na linki:
Dystrybutorzy aparatów słuchowych Siemens https://www.bestsound-technology.pl/services/store-finder/
Dystrybutorzy aparatów słuchowych Audio Service http://www.audioservice.pl/dystrybutorzy/

Doświadczenie i innowacyjność

Ciągły rozwój i wdrażanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych, sprawiają że nasze produkty mogą spełnić wszystkie Państwa potrzeby. Jesteśmy oddani tworzeniu takich rozwiązań, które zaspokajają oczekiwania zarówno w kwestiach designu, jak i funkcjonalności.

Innowacje to nasza pasja. W naszej ofercie znajdują się wielokrotnie nagradzane aparaty słuchowe i akcesoria – począwszy od wodoszczelnych aparatów słuchowych, przez binauralne systemy słyszenia, aż do akcesoriów łączących je bezprzewodowo z telefonem komórkowym, telewizorem, czy odtwarzaczem MP3. Państwa protetyk słuchu zarekomenduje aparat słuchowy, odpowiedni do stopnia uszkodzenia słuchu i spełniający Państwa wymagania.

Dopasowanie do potrzeb i stylu życia

Pozycja pioniera w dziedzinie audiologii zobowiązuje, dlatego zawsze na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby i preferencje użytkowników. Obecnie, dzięki szerokim badaniom potrzeb i stylów życia pacjentów, jesteśmy w stanie zapewnić im wygodne i spersonalizowane rozwiązania. Obejmują one m.in. dyskretne, niemal niewidoczne aparaty słuchowe, a nawet aparaty wodoszczelne, dzięki czemu nasze rozwiązania doskonale wpisują się w aktywny styl życia ich użytkowników.

Dowiedz się więcej o aparatach słuchowych marki Siemens